Virtuálne múzeum Elánu - www.nebysa.com
   Domov Foto-koncerty Foto-ostatné Antikvariát Rarity Novinový stánok Hlavná pokladňa NeBySa-retro
02/10/2023 04:01   
Menu
Domov
Fotogaléria
Foto-koncerty
Foto-ostatné
Antikvariát
Populár
Rarity
Novinový stánok
Hlavná pokladňa
Plagáty

Informácie
Hľadať
Užívatelia
Kontakt

Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaný členovia: 48
Najnovší člen: gfru
Posledné články
Stále viem len to isté
PARDON exclusive
Juraj Farkaš: Elán m...
Pravdepodobne najstaršia zmienka o ELÁNe je v našom múzeu
RarityAhoj kamaráti,

16. mája 2015 Elán koncertoval v legendárnom bratislavskom V-klube, ktorá oslavuje svoje 50. narodeniny. Pri tejto príležitosti vám prinášame historický artefakt - najstaršiu doteraz známu zmienku o Eláne v tlači! Nájdete ju v sekcii Rarity.
Rok 2014 je za nami a už aj v múzeu!
2014Rok 2014 bol plný zážitkov a priniesol nové elánovské CD Živých nás nedostanú, ako aj úspešné turné The Best Of vol. 2. Zaujímavé rozhovory a ďalšie materiály. ktoré mapujú uplynulý rok, nájdete v sekciách Antikvariát a Hlavná pokladňa.
Elán - Dubňany 1987
RarityUnikátnu sériu fotografií z koncertu Elánu v Dubňanoch z roku 1987 nám poslal Peťo F. Čimbora a pozrieť si ju môžete v sekcii Rarity.
Nové rarity a Elán na facebooku
Čo je nové...Ahoj kamaráti,

skutočne raritné články z magazínov Populár či Melodie z 80. rokov nájdete v sekcii Antikvariát!

Pridajte sa aj na oficiálne stránky skupiny ELÁN na facebooku, kde nájdete aktuálne informácie, zaujímavosti, súťaže a mnoho iného: http://www.facebook.com/ELANrock
Máme tu nové rarity
RarityPo dlhšom čase návštevníkov múzea opäť upozorňujeme na niečo špeciálne - v sekcii Rarity na vás čakajú unikátne fotografie (ročník 1978), pričom môžme sľúbiť, že jeseň v Múzeu Elánu bude ešte zaujímavá...
Naše-Vaše múzeum opäť ožilo
Čo je nové...Po dlhšom čase tu máme opäť pár noviniek aj v múzeu, a nie hocijakých. V sekcii Antikvariát nájdete kompletne naskenovaný rozhovor s Jurajom Farkašom a medzi Rarity pribudla skutočne exkluzívna fotka spred 35 rokov, ktorú nám poslal Vlado Rihák. A čo zaujímavé pridáte do múzea vy?
Nová rubrika - Rarity
MúzeumOtvárame ďalšiu novú rubriku - Rarity, ktorá je určená pre tie najzaujímavejšie a najoriginálnejšie, proste inam jednoducho nezaraditeľné príspevky.

Už teraz si môžete v tejto rubrike prezrieť ozajstnú raritu - sériu pohľadníc z éry albumu Nebezpečný náklad. To však nebude všetko...
Prvé príspevky sú tu!
MúzeumDnes pribudli do múzea prvé príspevky našich aktívnych NeBySákov. Vďaka Tomášovi88 a Lucke - mountain.lover tu máme kopec nových fotografií a dnes už unikátne články v rubrike Antikvariát.

Zaujímavý obsah prinesie aj ďalšia nová rubrika, ktorú v týchto dňoch pripravujeme.
Prispievať do múzea už môžete aj vy!
MúzeumDnešným dňom spúšťame možnosť pridávania príspevkov do múzea aj pre vás! Takže naši aktívni NeBySáci, všetko je pripravené - po prihlásení sa nájdete v menu možnosť pridať príspevok.

Všetkým odporúčame prečítať si Manuál, ktorý je takisto dostupný až po prihlásení a nájdete v ňom informácie, ako pri vkladaní príspevku postupovať.

Ak aj vy chcete pridať do múzea niečo zaujímavé a nevieme o vás, dajte nám vedieť - najlepšie mailom na muzeum@nebysa.com.
Nová rubrika - Antikvariát
MúzeumDo múzea dnes pribudla nová rubrika - Antikvariát, ktorý bude obsahovať naskenované články. Veríme, že sa čoskoro naplní zaujímavými exponátmi.

Možnosť pridávania príspevkov pre všetkých bude sprístupnená najneskôr v pondelok, takže buďte v strehu:-)
Múzeum Elánu opäť otvorené!
MúzeumPo niekoľkomesačnej rekonštrukcii je naše-Vaše virtuálne múzeum Elánu späť! Nové stránky múzea obsahujú všetky doterajšie rubriky, ale aj vylepšenie: možnosť registrácie a tiež priame vkladanie príspevkov a spravovanie obsahu múzea.

Registrácia na stránkach múzea vám dá možnosť hodnotiť články a fotografie, pridávať komentáre a diskutovať prostredníctvom shoutboxu. To však nie je všetko - odteraz môžete svoje príspevky do múzea vkladať sami!
Strana 1 z 2 1 2 >
Prihlásenie
Meno (nick)

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

gfru
09/12/2015
ahojte, nemá niekto na kazete nahraný jožov video príspevok zo Slávika z roku 2000?

Stevo
08/10/2011
Ahoj. Pozdravujem všetkých elánistov a som rád, že som objavil stránku ktorá spája ľudí "rovnakej krvnej skupiny":-)

zuzuant
27/06/2011
prosím Vás ľudia bola som na koncerte v BN a chcem sa spýtať nevie niekto meno kameramana ktorý kameroval pod pódiom? myslím že bol aj v Pardubiciach...ďakujem moc by ste mi pomohli smiley

Tomas88
28/02/2010
Dávnejšie tu padla otázka, kto naspieval Vodu... v angličtine. BOl to Anthony Field a link na stiahnutie mp3 je v našom NeBySa fóre.

sora
25/01/2010
ahoj,zdravím všechny elánisty.V dubnu nám konečně víjde nové cd

Tomas88
09/11/2008
ahoj, nie som si v tomto momente istý, kto ju naspieval, ale ak chceš, môžem ti ju poslať ripnutú do mp3 z videoklipu z DVD Fontána pre Zuzanu III

kubo
06/11/2008
Ahojte vseci.Neviete nahodou kto naspieval pesničku:Voda čo ma drží nad vodou v angličtine a kde by som ju mohol zohnať?

Jarecny
04/11/2008
DAKUJEM ZA RARITY, TESIIIIIM

mountain_lover
24/10/2008
výborná vec smiley

MisoD
23/10/2008
Do sekcie rarity dnes pribudla kompletná publikácia 15 rokov piesní o láske alebo Elán, to je... takže opäť niečo nové na čítaniesmiley

Archív shoutboxu